Producenci
Promocje
Szczypce wąskie małe
Szczypce wąskie małe
6,00 zł 5,52 zł
komplet
Kolorowy zwierzyniec - słoń
Kolorowy zwierzyniec - słoń
55,35 zł 50,92 zł
komplet
Ringo
Ringo
12,00 zł 11,04 zł
Obrazki maluszka . Safari - obserwacja, rozwój mowy
Obrazki maluszka . Safari - obserwacja, rozwój mowy
7,99 zł 7,35 zł
szt.
Maluszek widzi - pojazdy
Maluszek widzi - pojazdy
8,99 zł 8,27 zł
szt.
Co powiesz na 10% zniżki?
Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz od nas specjalny kod rabatowy!
Submit
Możesz zrezygnować w każdej chwili. Szczegóły znajdziesz w naszej informacji prawnej.

Komplet trzech zeszytów do ćwiczeń - kolejno od cz. 1 do cz. 3

Dostępność: Dostępny
Cena: 69,90 zł 69.90
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Dokładne opisy treści oraz przykładowe strony znajdziesz w opisach poszczególnych Zeszytów. Rodzic sam decyduje, który zestaw zakupić.

Zeszyty przeznaczone są dla dzieci w różnym wieku:

- u dzieci 9-12 miesięcy będą stymulowały rozwój mowy,

- 2-4 letnim dzieciom mówiącym niewyraźnie, tzn upraszczającym, przekręcająym, lub opuszczającym głoski pomogą poprawić wymowę.

- 2-5 letnim dzieciom z opóźnionym rozwojem mowy lub afazją dziecięcą, ułatwią terapię logopedyczną.

Doskonały pomysł na prezent dla rocznego dziecka.

Dokładne opisy treści oraz przykładowe strony z zeszytów:

Zeszyt ćwiczeń do rozwoju mowy cz. 1

Zeszyt zawiera zabawy na sylabach otwartych ( spółgłoska i samogłoska ) lub pojedynczych dźwiękach, dobranych tak, by dziecko zaczęło mówić. Zeszyt jest na metalowej spirali, po to, by do ćwiczeń, można było go składać i pokazywać dziecku tylko jeden obrazek. Na jednej stronie jest obrazek dla dziecka, powyżej, którego znajdują się labiogramy czyli zdjęcia dzieci wymawiających dane głoski. Na drugiej stronie jest instrukcja dla rodzica, mówiąca jak wywołać głoskę oraz podpowiedź kilku zabaw, w których można ćwiczyć wymowę danej głoski. Całość ozdobiona jest rysunkami dzieci, co tworzy klimat dziecięcego zeszytu.  Natomiast  teksty poleceń  czy wskazówek dla rodziców często obrazowane są zdjęciami by łatwiej było je zrozumieć.

Zeszyt adresowany jest także dla logopedów, gdyż stanowi bazę wyrazów dźwiękonaśladowczych, na których podstawie mogą prowadzić terapię rozwoju mowy jak i wywoływać głoski w izolacji i sylabie w przebiegu dowolnej terapii.

Uzupełnieniem dla Zeszytu cz.1 jest książka "To My!".

Ilość stron: 86

Zeszyt ćwiczeń do rozwoju mowy cz. 2

 

W Zeszycie znajdziecie wyrazy składające się z dwóch sylab otwartych. Ten etap metody  doboru głosek, ma na celu to, by dziecko zaczęło mówić swoje pierwsze wyrazy. Zeszyt jest na metalowej spirali, po to, by do ćwiczeń, można było go składać i pokazywać dziecku tylko jeden obrazek. U góry każdego z nich  znajdują się labiogramy czyli zdjęcia dzieci wymawiających  głoski z wyrazu. Jest to podpowiedzią zarówno dla rodzica jak i dla dziecka jak układać buzię do głosek. Całość ozdobiona jest rysunkami dzieci, co tworzy klimat dziecięcego zeszytu.  Natomiast  teksty poleceń  czy wskazówek dla rodziców często obrazowane są zdjęciami by łatwiej było je zrozumieć.

Zeszyt adresowany jest także dla logopedów, gdyż stanowi bazę wyrazów dwusylabowych, na których podstawie mogą prowadzić terapię rozwoju mowy jak i utrwalać głoski w nagłosie i śródgłosie w przebiegu dowolnej terapii.

Uzupłenieniem Zeszytu cz.2 jest gra "do mi no" oraz książka "To My!".

Proponuję każdorazowo rozpocząć pracę z rozwojem mowy przechodząc po kolei przez wszystkie części Zeszytów.

Ilość stron: 90

Zeszyt ćwiczeń do rozwoju mowy cz. 3

Z tym  Zeszytem  poćwiczysz z dzieckiem wymowę sylab zamkniętych w wyrazach jednosylabowych. Ten etap metody  doboru głosek, ma na celu to, by dziecko zaczęło wymawiać sylaby zamknięte. Są one zbudowane ze spółgłoski, samogłoski i spółgłoski co stanowi większą trudność dla dziecka niż sylaba otwarta.

Zeszyt jest na metalowej spirali, po to, by do ćwiczeń, można było go składać i pokazywać dziecku tylko jeden obrazek. U góry każdego z nich  znajdują się labiogramy czyli zdjęcia dzieci wymawiających  głoski z wyrazu. Jest to podpowiedzią zarówno dla rodzica, jak i dla dziecka jak układać buzię do głosek. Całość ozdobiona jest rysunkami dzieci, co tworzy klimat dziecięcego zeszytu.  Natomiast  teksty poleceń  czy wskazówek dla rodziców często obrazowane są zdjęciami by łatwiej było je zrozumieć.

Zeszyt adresowany jest także dla logopedów, gdyż stanowi bazę wyrazów jednosylabowych, na których podstawie mogą prowadzić terapię rozwoju mowy jak i utrwalać głoski w nagłosie i w wygłosie wyrazów w przebiegu dowolnej terapii.

Proponuję każdorazowo rozpocząć pracę z rozwojem mowy przechodząc po kolei przez wszystkie części Zeszytów.

Ilość stron: 72

 
 

 

Opinie o produkcie (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl